Інформаційний портал

Олександрійщини

Богдан Куруп про терапевтичне відділення: «Закривати його ніхто не планує!» (доповнено)

Інформацію про начебто закриття терапевтичного відділення днями поширила на своїй ФБ – сторінці  депутат селищної ради Тетяна Чорна. Вона написала наступне:  «Сьогодні ми стали свідками впровадження цих реформ на прикладі нашої ОТГ. Перше – це закриття терапевтичного відділення, бо так прописано в Положенні про госпітальні округи».

Вочевидь, заявляти подібне, тим більше, так категорично може тільки добре поінформована людина. Та й не довіряти депутату підстав немає.   І все ж,  журналіст Аlextime  вирішив перевірити ці чутки і звернувся до голови селищної ради Богдана Курупа з конкретним запитанням:

«Чи правда, що в селищі планується закриття терапевтичного відділення?»

«Це абсолютна неправда, – сказав голова громади.  – І дуже погано, що в українському законодавстві не визначена кримінальна відповідальність за поширення пліток. Що стосується нашого терапевтичного відділення, то минулого року ми розпочали проводити його капітальний ремонт, а значить медичний заклад працюватиме і надалі для нашої громади. Закривати його ніхто не планує», – резюмував посадовець.

А вже сьогодні, у четвер 30 травня, депутатка оприлюднила новий пост. У ньому зазначила: “29.05.2019 р.  відбулася зустріч головного лікаря районної лікарні В. Гарагулі, голови ОТГ Б. Курупа з працівниками терапевтичного відділення. У ході зустрічі було повідомлено, що до нового бюджетного року все залишається без змін”.

Те, що така зустріч відбулася, підтвердив журналісту Аlextime  головний лікар Новопразької амбулаторії Михайло Цвігун. Він  також підкреслив, що про закриття відділення наразі не йдеться. “Більше того,  кількість ліжок збільшиться”, – зазначив Михайло Ілліч. За його словами,  ще по 10 ліжок додадуть у відділення для денного і стаціонарного лікування.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення