Інформаційний портал

Олександрійщини

На Олександрійщині відбулися обласні змагання серед старост, селищних голів, депутатів


Минулими вихідними на стадіоні «ГОЛовківський», що у селі Головківка на Олександрійщині, відбулись обласні змагання серед сільських, селищних голів і старост, депутатів сільських і селищних рад.

Змагання організовані Кіровоградським ОЦФЗН «Спорт для всіх» за підтримки обласної державної адміністрації, управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА, з метою активізації фізкультурно-масової роботи серед працівників усіх ланок системи управління адміністративно-територіальними одиницями в сільській місцевості.

Під час урочистого відкриття учасників привітали голова Приютівської об’єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Уляна Соколенко, голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко та директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дмитро Янчук.

Програма змагань включала в себе 8 видів: 1 командний – волейбол та 7 особистих: більярд, теніс настільний (чоловіки та жінки), дартс, гирьовий спорт, шахи і шашки.
За результатами змагань, переможці у видах розподілились таким чином:

Волейбол:
І місце – Новгородківський район;
ІІ – Олександрійський район;
ІІІ – Великосеверинівська ОТГ.
Шахи:
І місце – Мосєнцєв Олег (Помічнянська ОТГ);
ІІ – Одінцов Віталій (Онуфріївський район);
ІІІ – Хмара Олександр (Маловисківська ОТГ).
Шашки:
І місце – Кудрявцева Людмила (Великосеверинівська ОТГ);
ІІ – Таранець Людмила (Петрівський район);
ІІІ – Бугера Анна (Помічнянська ОТГ).

Дартс:

І місце – Лисоконь Тетяна (Новоукраїнський район);
ІІ – Робота Світлана (Онуфріївський район);
ІІІ – Шевчук Тетяна (Петрівський район).

Гирьовий спорт:
І місце – Синєок Руслан (Соколівська ОТГ);
ІІ – Шуляренко Олександр (Великосеверинівська ОТГ);
ІІІ – Парцей Ростислав (Долинський район).

Теніс настільний (жінки):
І місце – Полова Анна (Онуфріївський район);
ІІ – Яценко Ольга (Соколівська ОТГ);
ІІІ – Губська Ольга (Великосеверинівська ОТГ).

Теніс настільний (чоловіки):
І місце – Курлюк Валентин (Онуфріївський район);
ІІ – Демченко Володимир (Новгородківський район);
ІІІ – Хромей Віктор (Долинський район).

Більярд:
І місце – Волянський Олег (Олександрійський район);
ІІ – Криворучко Віктор (Новгородківський район);
ІІІ – Кравченко Михайло (Великосеверинівська ОТГ)

Переможців та призерів змагань було нагороджено дипломами, медалями та кубками, а всі учасники отримали заохочувальні призи від управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

Інформує сайт Приютівської ОТГ з посиланням на Facebook-сторінка Кіровоградського ОЦФЗН

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення