Інформаційний портал

Олександрійщини

Путівки для олександрійських дітей пільгових категорій і дітей працівників бюджетних установ придбають за бюджетний кошт

В Олександрії стартує оздоровча кампанія. Цього року на оздоровлення олександрійських дітей мають виділити 2,4 мільйона гривень, у тому числі 2,1 мільйон з міського бюджету, що на 400 тисяч більше, ніж минулоріч.

На ці кошти планують придбати путівки для дітей пільгових категорій і дітей працівників бюджетних установ. Оздоровлюватимуть їх у таборі «Дружба» Олександрійського району та «Сонячний» – селища Лазурне, Херсонської області.

А у період з 3 по 21 червня у школах міста працюватимуть пришкільні табори відпочинку, у яких оздоровиться більше 1900 учнів.  

Особлива увага приділятиметься організації мовних таборів. Зокрема, для учнів школи № 9  та Олександрійського колегіуму. Всі учасники пришкільних таборів будуть забезпечені гарячими обідами. А діти пільгових категорій  – харчуватимуться безкоштовно (тобто за рахунок місцевого бюджету), повідомляють на сайті Олександрійської міської ради.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення