Інформаційний портал

Олександрійщини

Стартували змагання з футболу на приз газети «Сільський вісник»

 

18 травня  розпочалися щорічні змагання на Кубок Олександрійського району  з футболу на приз районної газети «Сільський вісник».

Нагадаємо, що спортивні турніри на приз часопису проводяться на території району вже два десятиліття. І головною ідеєю є сприяння розвитку розвитку та популяризації футболу, залучення молоді Олександрійщини до постійних занять улюбленим видом спорту,  виявлення та відбір кращих спортсменів до складу збірних команд для участі на обласних та Всеукраїнських змаганнях та популяризація районної газети «Сільський вісник.

Згідно з регламентом розіграш Кубку «Сільського вісника» проводиться за кубковою системою, тобто складається з двох ігор (одна – дома та одна – на виїзді).

У розіграші кубку беруть участь 7 команд  Олександрійщини. Після жеребкування вони розділені на пари і проводять по дві гри (на виліт з двох ігор). Усі етапи розіграшу Кубка проходять на високому організаційному рівні.

За результатами 1 етапу розіграшу є певні результати. Так, ФК «Метеор» ( смт. Олександрійське)  – ФК «Аметист» (м. Олександрія) зіграли з рахунком: 3 – 4, а ФК «Ковчег» ( м. Олександрія) з ФК «Усівка» ( м. Олександрія): 0 – 2.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення