Інформаційний портал

Олександрійщини

У районній освіті та культурі – нові керівники

 

Два кадрових призначення  відбулося на  позаминулому тижні в Олександрійській районній державній адміністрації, повідомив під час апаратної наради у понеділок, 27 травня, перший заступник голови РДА Юрій Коваль. Він зазначив, що своїми розпорядженнями призначив на посаду начальника  відділу освіти РДА Тетяну Анатоліївну Павук   та Валентину Олексіївну Білик – на посаду начальника відділу культури і туризму РДА.

Новопризначені керівники вже приступили до виконання своїх посадових обов’язків відповідно з 17 та 14 травня.

Додамо, що 45 –річна Тетяна Павук до  нового призначення працювала головним спеціалістом відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю апарату РДА, має стаж державної служби понад 14 років.

56 –річна Валентина Білик теж була державним службовцем   – до лютого 2017 року працювала в секторі з питань цивільного захисту та охорони праці РДА,   має стаж державної служби понад 10 років.

Також стало  відомо, що з посади директора районного Будинку культури звільнилася Юля Єлсукова. На вакантну посаду оголошений конкурс. Для участі у ньому подав заяву лише один претендент – колишній директор цього закладу Олександр Барвінський. Результати конкурсу на заміщення вакантної посаду будуть відомі вже цієї п’ятниці.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення