Інформаційний портал

Олександрійщини

В Україні офіційно стартувала виборча кампанія до Верховної Ради

24 травня офіційно стартувала виборча кампанія позачергових виборів народних депутатів у Верховну Раду. Голосування за нову Верховну раду відбудеться 21 липня за старими правилами, тобто зі збереженням мажоритарної системи та прохідним бар’єром для партій у 5% і з закритими списками.
Очікується, що серед кандидатів у депутати ВР буде чимало облич з команди Порошенка.

Нагадаємо, голова ОДА Сергій Кузьменко заявиву, що у звязку з обранням нового Президента України, готовий законно залишити свою посаду. А ще він радитиметься з родиною та громадою території, на якій живе, щодо подальшої  участі  у політиці.

Як повідомила «Олександрійська правда» з посиланням на CBN, очільник  Кіровоградщини Сергій Кузьменко під час своєї робочої поїздки в Олександрію 21 травня заявив, що термін його повноважень, як  голови облдержадміністрації, завершився.   І, як законослухняний громадянин, як законослухняний голова обласної державної адміністрації очікує від Президента Зеленського, що найближчим часом він визначиться зі своїм представником на Кіровоградщині і відповідно підпише Указ про призначення нового голови облдержадміністрації на свій термін повноважень. Сергій Кузьменко зазначив, що потисне наступникові руку і введе в курс справ. Про свою подальшу участь у політиці  Кузьменко заявив, що радитиметься з родиною та громадою території, на якій живе.

Нагадаємо, Петро Порошенко призначив Сергія Кузьменка головою облдержадміністрації 14 вересня 2014 року.    21 квітня 2019 року в Україні відбувся другий тур президентських виборів, за результатами якого новим главою держави став Володимир Зеленський.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення