Інформаційний портал

Олександрійщини

Водіїв Олександрійщини попередили, що через спеку рух вантажного транспорту обмежено

Про обмеження на Кіровоградщині руху великовантажних автомобілів та організацію місць для тимчасових стоянок йшлося під час апаратної наради в обласній державній адміністрації. Вимушені заходи спрямовані для того, щоб зберегти нові дороги і зупинити руйнування тих доріг, які вже відпрацювали певний проміжок часу.

Начальник Служби автомобільних доріг в області Вадим Коюденко зазначив, що  при температурі повітря понад 28 градусів С на території області введено обмеження та заборону руху вантажного транспорту масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більше 7 тонн із 7.00 год. до 22.00 год. Це обмеження вводиться по всій мережі автомобільних доріг міжнародного, національного та регіонального значення.

Для комфорту водіїв, за інформацією Вадима Коюденка, облаштовано 24 майданчика відстою транспорту. Вони знаходяться біля населених пунктів, автозаправок, станцій техобслуговування та кафе. Також є окремі майданчики на АЗС, які можуть бути використані для тимчасового перебування великовантажних автомобілів у спекотний період, зазначають на офіційному сайті ОДА.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення