Інформаційний портал

Олександрійщини

Фестиваль історичної техніки відбудеться в Олександрії

22–23 червня ретроклуб «Олександрія» проводитиме у місті Олександрія четвертий Всеукраїнський фестиваль історичної техніки «Ретрозліт «Олександрія». Захід організовано за підтримки олександрійського міського голови,  міськради і адміністрації футбольного клубу «Олександрія».

У ретрозльоті візьмуть участь понад сто одиниць старовинних автомобілів і мотоциклів, зазначають організатори. У рамках фестивалю пройде рідкісне змагання — ​класичне ралі на ретроавтомобілях, яке стане IV етапом Кубка України, нарівні зі стартами в Києві, Львові та Кам’янці-Подільському. Боротьба за кубок приверне в Олександрію ще більше унікальних машин, причому з числа кращих, які перебувають у високих технічних кондиціях і автентичному стані. Для глядачів буде особливо цікаво те, що ретроавтомобілі вони побачать не тільки в статичній експозиції, а й в русі. Цього року олександрійці очікують в гості найбільш шанованих членів ретротовариства України — ​власників музеїв і приватних колекцій, реставраторів з різних регіонів з унікальними експонатами зі своїх зібрань.
Свято техніки та історії розпочнеться в суботу 22 червня зі старту ралі на ретроавтомобілях за маршрутом Олександрія — ​Знам’янка. Організатори подбали про те, щоб цікаво було не тільки тим, хто захоплений старовинними автомобілями та мотоциклами. Для публіки будуть організовані конкурси та вікторини з призами від спонсорів . Передбачена окрема програма для дітей, зокрема, змагання на педальних автомобілях, також з призами.
У неділю, 23 червня, свято переміститься на стадіон «Ніка». Звідси почнеться парад по вулицях Олександрії, тут на двох майданчиках пройде виставка ретротехніки (вхід вільний!), музична програма від міського Палацу культури. Уже традиційний пункт програми фестивалю — ​виступ богатирів з клубу «Сильна Олександрійщина».

Урочисте нагородження переможців ралі та лауреатів фестивалю відбудеться о 17.00 в неділю.

Організатори запрошують усіх бажаючих на фестиваль.

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення