Інформаційний портал

Олександрійщини

Крадії на Олександрійщині цуплять усе, що потрапляє під руку

Особливою знахідкою для них стають пустуючі оселі…

Зокрема, за останній тиждень троє мешканців району повідомили правоохоронцям про викрадені речі чи предмети. Так, 3 червня до чергової частини надійшло повідомлення про те, що у с. Березівка на  ваговій невідома особа здійснила крадіжку металевої драбини. А через три дні до домоволодіння мешканки сел. Приютівка, яке вона придбала під дачу, забралися непрохані гості. Помітивши, що господині немає вдома, крадії викрали з двору водяний насос для поливання городу. Якщо правоохоронцям вдасться встановити особи правопорушників, то їм доведеться відповідати за законом. А він передбачає штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Не поталанило ще одному мешканцю Приютівки. В нежитлову оселю, яку він має у Войнівці, теж забралися грабіжники. Пошкодивши дерев’яні двері, вони поцупили музичний центр. За даним фактом також порушене кримінальне провадження.

Загалом за останній тиждень до Олександрійського районного відділення поліції надійшло 74 повідомлення від громадян, з яких до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 4.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення