Інформаційний портал

Олександрійщини

На Олександрійщині почастішали крадіжки мобільних телефонів

 

19 червня жителька Войнівки ненадовго залишили свій мобільник на столі біля будинку. І яким було її здивування, коли вона повернулася  і не виявила його на місці. Невідома особа скористалася відсутністю господині і поцупила чужу річ.

21 червня про викрадений із помешкання мобільний телефон повідомив правоохоронцям і житель Нової Праги. А наступного дня жителька м. Олександрія повідомила у чергову частину про те, що під час відпочинку на Войнівському пляжі крадій поцупив сумочку, яку вона залишила без нагляду. У ній знаходився мобільний телефон.

Про ці випадки ALEXTIME повідомили у районному відділенні поліції і зазначили, що за даними фактами порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 КК України. Санкція  статті передбачає: штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення