Інформаційний портал

Олександрійщини

Розпочато ремонт на дорозі Полтава-Олександрія

На відрізку протяжністю 5 кілометрів розпочато ремонт на дорозі Полтава-Олександрія. Про це поінформував начальник Служби автомобільних доріг в області Вадим Коюденко, повідомляє ALEXTIME з посиланням на сайт ОДА. Відбувся тендер і по відрізку в уманському напрямку дороги Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, роботи буде розпочато протягом 10 днів.

Вадим Коюденко зазначив, що усі роботи на дорогах державного значення в області заплановано виконати до середини вересня. Потім планують звертатися до уряду за додатковим фінансуванням для виконання понадпланових робіт.

Окрім того, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко повідомив, що завершуються ремонтні роботи на дорогах обласного значення – на перехідних об’єктах минулого року, які реалізовуються за рахунок коштів Державного дорожнього фонду. На 33-ох із 35-ти таких об’єктів роботи планують виконати до 7 липня (загальна сума 68 мільйонів гривень), ще на 2-ох об’єктах поки тривають тендерні процедури. На 21 об’єкті підрядником є Кіровоградоблавтодор.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення