Інформаційний портал

Олександрійщини

Сергій Кузьменко – про п’ять років своєї діяльності

Фото з сайту Кіровоградської ОДА

12 червня Сергій Кузьменко провів підсумкову прес-конференцію з представниками ЗМІ, йдеться на офіційному сайті ОДА. Він першочергово зазначив, що у 2014 році для керівництва держави на першому місці була оборона України. «Першим завданням для облдержадміністрації був захист і збереження держави, а не ремонт шкіл, будівництво доріг. Перші півтора роки ми разом з усією країною будували в Донецькій області фортифікаційні споруди. Це і був початок моєї роботи у непростий і відповідальний час», – підкреслив Сергій Кузьменко. Він нагадав, що упродовж цих двох років в Україні пройшло шість хвиль мобілізації. Лише з Кіровоградської області на захист країни стали 10 тисяч воїнів.
«За 1730 днів моєї роботи на посаді голови облдержадміністрації в охорону здоров’я Кіровоградщини було інвестовано майже 1 мільярд гривень. Приблизно такий же показник інвестицій в освіту. В інфраструктуру, будівництво доріг інвестували 3 мільярди гривень», – повідомив Сергій Кузьменко журналістам.
За час перебування на посаді керівника ОДА з 16 вересня 2014 року до 12 червня 2019 року, за його словами, вдалося реалізувати чимало хороших ініціатив. «Мені надзвичайно приємно, що ми таки оновили нашу дитячу обласну лікарню, побудувавши справжнє дитяче містечко, яка є окрасою. Головне, що там є новітнє обладнання, за допомогою якого лікують дітей», – підкреслив екс-голова облдержадміністрації.
Багато позитивних зрушень відбулося і в галузі освіти. Зокрема, було створено освітні округи з опорними школами, придбано 65 нових автобусів для підвезення учнів та сучасне обладнання. У підсумку, як показують рейтинги за результатами ЗНО, в області покращився рівень надання освітніх послуг, діти отримують кращі знання і вступають до вишів.
Ще одна реалізована ініціатива – ремонт корпусів 3-го окремого полку спецпризначення. «Те, який вигляд сьогодні мають казарми, у яких умовах перебувають військові – це абсолютно новий рівень», – підкреслив Сергій Кузьменко. За його словами, виконано також завдання щодо соціального захисту учасників АТО/ООС: понад десять тисяч захисників з Кіровоградщини отримали земельні ділянки – загалом це майже 20 тисяч гектарів землі. До того ж, в обласному госпіталі для ветеранів війни зроблено капітальний ремонт і створено хороші умови для їх лікування і реабілітації.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення