Інформаційний портал

Олександрійщини

Троє потопельників за добу вилучили рятувальники у водоймах Кіровоградщини

Чи не щодня останнім часом рятувальникам приходять страшні звістки про загибель людей на водоймах. Ось і протягом минулої доби  пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградщини тричі виїздили для надання допомоги по пошуку та вилученню 3-х загиблих громадян з водойм.

Трагічні випадки сталися у с. Нововознесенка Маловисківського району, де втопилася 59 – річна жінка, а також у м. Новоукраїнка та у м. Кропивницький, де загинули чоловіки, паспортні дані яких встановлюються. Обставини загибелі громадян з’ясовують, інформує ALEXTIME з посиланням на Управління ДСНС у Кіровоградській області.

Доволі часто медики застерігають, що купатися у велику спеку доволі небезпечно. Але через спекотну погоду все більше людей віддає перевагу відпочинку біля водойм. До того ж не усі дотримуються правил безпечної поведінки на воді, що й стає основною причиною нещасних випадків.

Та все ж варто знати, що купатися краще вранці або ввечері, коли немає небезпеки перегрівання. Температура води повинна бути не нижче +17. Плавати краще не більше 20 хвилин, поступово збільшуючи час на 3 – 5 хвилин.

Не можна заходити та пірнати  у воду після тривалого перебування на сонці, оскільки периферичні судини дуже розширені для більшої тепловіддачі. При охолодженні у воді різко скорочуються м’язи, що призводить до припинення дихання.

Також не варто купатися у водоймі у стані сп’яніння, адже алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення