Інформаційний портал

Олександрійщини

Село Головківка, що на Олександрійщині, лідирує в онлайн-голосуванні IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019»

Онлайн-голосування IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» стартувало 17 червня 2019 року. Всього на конкурс свої бізнес-плани подало 115 сіл України з усіх її областей. Найбільш активними при подачі заявок були жителі Черкаської, Тернопільської та Запорізької областей.
Серед учасників – і наші земляки, село Головківка. За результатами голосування головківці менше ніж за добу із чотирнадцятого місця опинилися на першому місці. Вони мають можливість виграти для села 100 тис. грн. «Ми на першому місці, але треба ще, щоб бути поза конкуренцією!!! Не зупиняємося на досягнутому!!!», – запрошує земляків до голосування Тетяна Кузьменко, в.о. старости. Усім, хто має бажання підтримати головківців, треба проголосувати за посиланням: http://agroportal.ua/publishing/konkurs/vseukrainskii-konkurs-neveroyatnye-sela-ukrainy-2019-golosuem/

Щоб проголосувати, тисніть на стрілочку біля вподобаного села. Порядок сіл-конкурсантів генерується автоматично: чим більше голосів набирає конкурсант, тим вище в рейтингу він піднімається.
Онлайн-голосування за бізнес-плани сіл триватиме на сайті AgroPortal.ua до 17 липня (включно). Таким чином визначиться 10 півфіналістів конкурсу. А з 18 липня по 31 липня члени Експертної ради відберуть 5 фіналістів, які пройдуть в III етап конкурсу — фінал.

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення