Інформаційний портал

Олександрійщини

В Олександрії запрацювала окружна виборча комісія 103-го округу

З 3 червня в Олександрії запрацювала окружна виборча комісія в окрузі № 103. Її очолив Анатолій Куруп. «Комісія запрацювала. До її складу входить 18 осіб. На першому засіданні ОВК, що відбулося 3 червня, були присутні 11 членів. Усі вони склали присягу. Заступником голови призначено Сергія Піта. Секретаря поки що не маємо», – зазначив нашому кореспонденту Анатолій Дмитрович.

Слід додати, що на Кіровоградщині загалом утворено 5 окружних виборчих комісій на позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року. У кожній з них працюватимуть по 18 осіб. Зокрема, голова, заступник, секретар та решта – члени комісії.

Загалом в Україні Центральна виборча комісія, розглянувши відповідні подання політичних партій, утворила 199 окружних виборчих комісій та 29841 виборчу дільницю.

На 4 червня ЦВК вже зареєструвала 32 кандидатів в народні депутати України, які балотуються у порядку самовисування. Поки що не зареєстровано жодного кандидата у нардепи політичними партіями. У той же час зареєстровано довірених осіб окремих кандидатів в народні депутати України.

Однак ЦВК відмовила в реєстрації шести кандидатам в народні депутати України у зв’язку з відсутністю обов’язкових документів, що передбачені виборчим законодавством.

Висування кандидатів у депутати шляхом самовисування почалося з 24 травня і триватиме до 20 червня включно. А висування кандидатів у народні депутати України політичними партіями триватиме з 24 травня до 10 червня включно.

Як зазначають у повідомленні ЦВК на сторінці у Фейсбук, комісія вже затвердила розподіл коштів державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019, на загальну суму 1 млрд 949 млн 620 тисяч гривень. Із загальної суми затверджених асигнувань оплата витрат ЦВК складе 406,8 млн гривень, окружних виборчих комісій — 51,1 млн гривень, дільничних комісій — 1,2 млрд. Ще 271,2 млн гривень залишиться в резерві.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення