Інформаційний портал

Олександрійщини

Борису Петровичу Бугарі – 70!

Сьогодні, 30 липня, свій славний ювілей -70-річчя, відзначає наш відомий земляк, Віце-Президент Міжнародної громадської організації ветеранів державних правоохоронних органів «Вимпел України», активний вболівальник ФК «Олександрія» Борис Петрович Бугара.
Від імені друзів редакція газети «Сільський вісник» (неодноразово він був героєм наших публікацій) щиро вітає ювіляра з Днем народження! Бажаємо доброго самопочуття, наснаги, посмішок рідних і близьких людей і тільки гарних новин.

З ювілеєм, Борисе Петровичу!

Нагадаємо, що наш земляк Борис Петрович БУГАРА служив в органах Держбезпеки з осені 1975 року, зокрема, в Олександрійському міськвідділі КДБ. У 1979 році по закінченню курсів удосконалення офіцерського складу в Підмосков’ї отримав нову спеціальність – командир розвідувально – диверсійної групи. Звідти був відправлений в Афганістан у складі групи спецпризначення «Зеніт». Перше бойове хрещення Бориса БУГАРИ сталося, коли зенітівці визволяли з – під куль місцевого населення міністра оборони Шаха Мухаммеда Доста і міністра освіти Анахіту Ратебзад.
– Нас оточила юрба озлоблених людей, з усіх боків стріляли, – пригадує Борис Петрович, – За мить у машині спецназівців не залишилося жодного скла. Не маючи ні касок, ні бронежилетів ми відстрілювались і закривали своїми тілами афганських урядовців. На щастя, тоді всі залишилися живими. Міністрів доставили у безпечне місце. Але я і ще один товариш отримали поранення очей осколками скла. За успішне виконання цього завдання я нагороджений орденом Червоної Зірки.
Це уривок з публікації газети «Сільський вісник» за 2014 рік. Повну версію статті про нашого земляка та його спогади про Афганську війну, читайте за цим посиланням.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення