Інформаційний портал

Олександрійщини

 Головківка запрошує краян на свято

Насиченим і сповненим різноманітними заходами планується День села в Головківці,   інформує журналіст ALEXTIME.  

Для гостей підготували цікаву розважальну програму, яка включає  й проведення   Свята м’яса. 

Свої страви презентує Приютівська ОТГ. На фото: Вікторія Лисенко з командою.

Наш кореспондент дізнався, що ідея його проведення належить Приютівському селищному голові Андрію Коломійцеву та керуючій справами виконавчого комітету Приютівської ОТГ Вікторії Косяк. Більше того, на теренах Олександрійського краю Свято м’яса    проходитиме вперше.   

Однак, що саме готують сценаристи свята та хто з місцевих виробників стане його учасником, організатори заходу поки не розголошують. Отож, можемо лише припускати, що “Свято м`яса”  – як  місцевий бренд – лише  з часом наповниться  автентичним  змістом  у рамках розвитку сільського туризму. 

А поки що це ідея, яка гуртує місцевих рестораторів та  передбачає наявність на святі  локальних міні – закусочних, де гостям запропонують велику кількість різноманітної вуличної їжі, серед якої переважатимуть страви з м’яса. Готуватимуть наїдки просто неба. 

Та, незалежно від того, хто який зміст вкладає в саму назву, є стійке переконання, що День села в Головківці  пройде весело і креативно. Варто згадати хоча б минулорічний фестиваль “Серпневий зорепад”, що вразив гостей своєю феєрією жанрів і кількістю різноманітних локацій.

Отож, очікуємо, що і нині Головківка прийматиме з не меншим розмахом, бо зелений туризм на Олександрійщині стає дедалі популярним, доступним  та    оригінальним.

 Нагадаємо, що День села в Головківці відзначатимуть  2 серпня,  заходи проходитимуть на стадіоні «ГОЛовківський».

Початок — о 15:00

Джерело: Фейсбук

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення