Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрійцям потрібно передавати показники водолічильників до 25 числа поточного місяця

ОКВП “Дніпро — Кіровоград” нагадує споживачам про те, що передавати фактичні показники водолічильників потрібно не 1 по 5 число наступного місяця, а з 25 числа поточного, повідомляють на офіційному сайті.

Якщо ж фактичні показники до першого числа не отримані — підприємство проводить нарахування, виходячи із середньомісячного споживання за останні 12 місяців, що не завжди відповідає фактичному споживанню за звітний місяць.

У випадку отримання показників у кінці поточного місяця (з 25 по 31 число) місяць закривається, виходячи із дійсного споживання. Проводяться всі здійснені оплати, фінансування (пільги, субсидії) і споживач до 5 числа наступного місяця вже бачить свою заборгованість (переплату) та оновлені показники”.

Передати фактичні показники водолічильника та отримати консультації можна з 8.00 до 20.00 без перерви на обід та вихідних. Номери колл-центру: 050-488-86-91, 050-488-86-92, 050-424-65-00, 067-414-41-74, 0522-368-368.

Оскільки передати показники бажають споживачі з п’яти міст — Світловодська, Знам’янки, Олександрії, Кропивницького та селища Смоліне — не завжди зв’язатися з операторами можна швидко. Аби кожен мав змогу додзвонитися, просять у цей період лише передавати показники. З 7 числа наступного місяця вже можна буде дізнатися стан особового рахунку та проконсультуватися з інших питань.

Якщо лінія все ж перевантажена, передати показники можна трьома іншими способами:

Через СМС на будь-який номер колл-центру. У повідомленні потрібно вказати місто, номер особового рахунку, прізвище та актуальні показники;

Через особистий кабінет на сайті ОКВП “Дніпро — Кіровоград”;

Через мобільний додаток ОКВП “Дніпро — Кіровоград”.

Аби обслуговування операторами колл-центру було максимально швидким, у «Дніпро – Кіровоград» просять споживачів при дзвінках спочатку повідомляти місто, з якого телефонуєте, та ваш особовий рахунок.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення