Інформаційний портал

Олександрійщини

Стаціонарному відділенню у Приютівці — бути!

 Депутати проголосували за збереження цукрозаводської лікарні до кінця 2019 року 

Таке рішення  ухвалено сьогодні, 31 липня, під час шістнадцятої сесії  Приютівської селищної ради, що на Олександрійщині. Цього дня дев’ятнадцять депутатів, які були присутні на пленарному засіданні, одноголосно проголосували за подальше функціонування стаціонарного відділення у смт Приютівка. Тепер Приютівській селищній раді доведеться співфінансувати утримання даного медичного закладу.

–Питання про закриття філіалу терапевтичного відділення Олександрійської центральної районної лікарні у смт Приютівка постало декілька місяців тому. У ході обговорення депутатський корпус вирішив проголосувати за збереження стаціонару до кінця 2019 року, незважаючи на те, що на його утримання з початку року не були передбачені кошти у місцевому бюджеті, — прокоментував ситуацію Андрій Коломійцев.

За його словами, керівництво Олександрійської центральної районної лікарні просило виділити на утримання стаціонару 600 тис. грн. На даний час із селищного бюджету вже виділено 200 тис. грн від зазначеної суми і за необхідності фінансування буде продовжено. Однак, якщо ОЦРЛ отримає із держбюджету субвенцію, то необхідності у дофінансуванні не буде, наголосив Андрій Коломійцев.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення