Інформаційний портал

Олександрійщини

Відійшов у вічність легендарний олександрійський футболіст Михайло Горовецький

На 93 році обірвалося життя легендарного олександрійського футболіста Михайла Платоновича Горовецького. У суботу, 27 липня, його  провели в останню путь. Про це журналіст ALEXTIME дізнався від  прес-служби ФК «Олександрія».

Михайло Платонович стояв у витоків олександрійського футболу. Прийшов на футбольне поле після повернення з війни у 1945 році. Був одним з перших капітанів олександрійської команди, яка у 1948 році стартувала у чемпіонаті серед команд фізкультурників. 

Уже, будучи на пенсії, олександрійський капітан стежив за успіхами своєї команди й не пропускав практично жодного домашнього матчу. Постійно турбувалися про це у прес – службі ФК “Олександрія”. У Михайла Горовецького залишилося двоє синів — старший Віктор та молодший Юрій, а ще четверо онуків: Наталя, Аліна, Михайло та Даша. 

Старший син Горовецького – Віктор нині пенсіонер, колишній шахтар, а його молодший брат Юрій, діяльність якого свого часу була пов’язана із роботою на одному із місцевих вуглерозрізів, на даний час  працює охоронником у приватній фірмі. Крім футболу, як пригадує у розмові із журналістом ALEXTIME Віктор Горовецький, його батько дуже полюбляв полювання, для якого теж знаходив у своєму графіку вільний час.

За життя Михайло Горовецький, зокрема, працював помічником екскаваторника на Байдаківському вуглерозрізі, газозварювальником, а також встиг випробувати себе й в інших професіях. 

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення