Інформаційний портал

Олександрійщини

Авіафестиваль пройде на Кіровоградщині

Демонстрацiйнi польоти лiтакiв, показовi стрибки парашутистiв, експозицiя лiтакiв – все це та багато іншого можна буде побачити 17 серпня о 10:00 у селі Федорiвцi Первозванiвської громади, що у Кропивницькому районi на Кіровоградщині. Адже саме там цього дня відбудеться авiафестиваль. Про подію інформує сайт CBN. 

Охочi зможуть полiтати на лiтаках i стрибнути з парашутом. На локації розгорнуть виставку автомобiлiв та озброєння Другої Свiтової вiйни, проведуть виставку собак службових порiд.

Також гостi фестивалю зможуть взяти участь у турнiрах з мiнiфутболу, волейболу, бамперболу, настiльного тенiсу. А для того, щоб на заході було цікаво не лише дорослим, а й дітям, для хлопчиків та дівчаток  облаштують розважальнi локацiї та роздаватимуть безкоштовне морозиво. Працюватиме фотозона iз лiтаком.

Завершиться захiд дискотекою пiд вiдкритим небом. Квиток на авiафестиваль коштує 30 грн. Усi зiбранi грошi направлять на розвиток авiацiйних видiв спорту Кіровоградщини. Деталi за телефоном: (066) 63–06–780.

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення