Інформаційний портал

Олександрійщини

Будівельно-господарський супермаркет «33м2» відкриють в Олександрії 17 серпня

Доволі швидкими темпами звели в Олександрії по вул. Героїв Сталінграду, 14 великий будівельно-господарський супермаркет «33м2». Його відкриття відбудеться 17 серпня о 10 годині. А поки що там кипить робота: облаштування території, завезення товару. Вже повз магазину стоїть ряд велосипедів, господарських візків.

Загалом у мережі будівельно-господарських магазинів та супермаркетів «33м2» реалізують чималу кількість різноманітних товарів: сантехніка, будівельні матеріали, інструменти, електрика і декоративне освітлення, посуд, побутова хімія, текстиль, автотовари, побутова техніка, туризм і відпочинок, меблі, двері, товари для дітей, зоотовари, зазначають на офіційному сайті мережі.

Організатори повідомляють, що 17 та 18 серпня для олександрійців влаштують справжнє свято яскравих барв та подарунків. Тут гостей зустрічатимуть чарівні міми, алея барвистих парасольок, купа захоплюючих майстер-класів, конкурсів, вигідних акцій та розіграші цінних призів.

Першим 100 покупцям традиційно подарують пляшку шампанського,  але за умови що здійсните покупку від 500 грн, 17 та 18 серпня кожному покупцю за кожну покупку на 500 гривень одним чеком повертають 100 бонусних гривень на бонусну картку. А ще у день відкриття на покупців чекає розіграш призів. Переможців чекають цінні призи роздрібною вартістю від 100 до 10 000 грн, серед яких меблі, мала та велика побутова техніка, ручний та електроінструмент, сертифікати на покупки в мережі та дуже багато інших цікавих подарунків! Принаймні так обіцяють організатори на офіційному сайті мережі супермаркетів.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення