Інформаційний портал

Олександрійщини

Дорожники Кіровоградщині планують завершити роботи вчасно

Вчора на виробничій нараді з підрядниками у Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області зазначалося, що останні чотири роки наша область показала гарні результати в плані обсягів та темпів проведення ремонту доріг, тож цього року теж до кінця будівельного сезону всі розпочаті роботи будуть виконані у повному обсязі.

Начальник Служби Вадим Коюденко наголосив, що на кожному етапі ремонту повинна бути проведена лабораторна експертиза, яка підтвердить якість матеріалів та дотримання передбачених технологій. У разі виявлення недоліків, підрядники повинні будуть ліквідувати їх за власний рахунок. Оплату за виконані обсяги проводять лише при наявності позитивних висновків лабораторних досліджень ДП «Дорожній контроль якості», повідомляє ALEXTIME з посиланням на Службу автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Наразі на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області ремонтні роботи ведуться у трьох напрямках – на Миколаїв, на Полтаву та на Умань. На дорозі Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв в роботі 4 ділянки, на дорозі Полтава-Олександрія – одна ділянка та одна ділянка на а/д Стрий-Знам’янка  – там ведеться поточний середній ремонт. Роботи виконуються за підтримки Уряду та Укравтодору за рахунок коштів державного бюджету, зазначають у Службі автомобільних доріг області.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення