Інформаційний портал

Олександрійщини

ФК «Олександрія» поступився маріупольцям

На 13 хвилині олександрійці атакували суперника, але до голу не дійшло. Спроба забити м’яч у ворота була у наших земляків і на 22 хвилині, але він просвистів над дев’яткою воріт.

На 44 хвилині олександрійці виконали стандарт, Денис Безбородько пробив, але безхитрісно, і Рустам Худжамов заволодів м’ячем. Перший тайм завершився з рахунком: 0:0.

Ключовим моментом у матчі міг би стати епізод, коли у другому таймі Кирило Ковалець забив чистий м’яч у ворота Рустама Худжамова, та після затягнутої театральної паузи арбітр матчу Юрій Можаровський і його асистент цей гол не зарахували.  Однак небезпечних моментів у грі більшало й більшало. За грубу гру проти Валерія Федорчука на думку арбітра матчу Юрія Можаровського призначено пенальті у ворота Юрія Паньківа.  «Маріуполь» відкриває рахунок у поєдинку – 1:0.

На 83 хвилині завдяки індивідуальній майстерності Владислава Вакули приазовці збільшують рахунок у матчі – забивато другий м’яч у ворота «Олександрії».

Та на останній доданій хвилині олександрійці забивають гол престижу. Пройшла навісна передача з лівого флангу, і головою її замикає Артем Сітало – 2:1.

У суботу, 10 серпня, наша команда вдома приймає «Олімпік». Початок матчу о 19.30.