Інформаційний портал

Олександрійщини

«Хутір Надію» реконструюватимуть

Проект з реконструкції прибережної зони парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Хутір Надія» обговорили в Кіровоградській ОДА, йдеться на офіційному сайті, повідомляє ALEXTIME.

Зокрема, планується провести розчищення прибережної зони, реконструкцію дамби, укріплення берегу дубовим кругляком, розчистку дна від мулу, облаштування протипожежного колодязю. Водне плесо ставка прикрашатимуть три мобільні фонтани. Тут також облаштують нові пішохідні зони вздовж водойми, освітлення прибережної території, відновлять чоловічу та жіночу купальні, альтанки, збудують вбиральні. Над глядацькою залою влаштують сонцезахисний тен. Також збільшать площу покрівлі літнього театру, яка нині не повністю покриває сцену. Кошти на реалізацію проекту планують залучити із обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Поки що проект потребує деякого доопрацювання, а вже потім його спрямують на експертизу. Почати реалізувати проект можна уже цього року, зазначають в ОДА.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення