Інформаційний портал

Олександрійщини

Майже 20 мільйонів недофінансовує держава на зарплати олександрійським медикам і педагогам

Держава недофінансовує заробітні плати у галузі охорони здоров’я. Аби вчасно виплатити зарплати медичним працівникам з міського бюджету виділили 6 млн грн. До кінця року нестача коштів становить 10 млн грн. Про це повідомили на засіданні громадської ради при виконавчому комітеті.

Аналогічна ситуація у сфері освіти. До кінця року нестача державної субвенції складає 9,8 млн грн. Аби вчасно виплатити педагогам відпускні та оздоровчі через звернення до Міністерства освіти і науки та Міністерства фінансів лімітні асигнування з кінця року перенесли на літній період.

Також на громадській раді зазначалося, що Мінфін пропонує підвищити заробітну плату вчителям, але за рахунок певних заходів. Наприклад, припинення з 1 січня 2020 року фінансування за рахунок освітньої субвенції шкіл (крім початкових) з кількістю учнів менше 40 та фінансування освітнього процесу в 10-11 (12)-х класах, де менше 20 учнів; підвищення навчального навантаження на вчителя з 18 до 20 годин; обов’язковий вихід учителів на пенсію по досягненні пенсійного віку або укладання контрактів та інші. Тож ситуація з подальшим фінансуванням освіти залишається складною, зазначають у міській раді.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення