Інформаційний портал

Олександрійщини

На Олександрійщині святкували День незалежності та Дні села

У День Державного Прапора України і День Незалежності кілька сіл Олександрійщини відсвяткували і Дні села. Поєднали святкові заходи у Попельнастому, Михайлівці, Недогарках, Світлопіллі, Ізмайлівці, Добронадіївці, інформує журналіст ALEXTIME.

В Ізмайлівці День села відсвяткували за добрими сільськими традиціями. З вітаннями, відзнаками, концертом. Сільські аматори подарували букет гарних пісень, а сільчани віддячили їм гучними оплесками. А потім усі смакували кашею, дітлахи – солодкою ватою, морозивом. Працювала виїзна торгівля, була і гарно оформлена фотозона.

Доволі весело проходило свято села і в Добронадіївці – з цікавими іграми, конкурсами, танцями, естафетами. А ще була солодка вата та запашне морозиво для дітвори. Старше покоління, крім вітань та відзнак, порадували місцеві аматори гарним концертом та чудовою виставою.

В Олександрівці цьогорічні святкування були гучними та різноманітними. Вдень організували розваги для дітей з веселими іграми, видовищем з мильними бульбашками, безкоштовним морозивом та повітряними кульками, батутами, машинками. Продовжилося свято чудовим концертом аматорів Олександрівського СБК з піснями і танцями. Під час концерту вручили подяки місцевим майстриням – вишивальницям, подарунки – одруженим цьогоріч молодятам, новонародженим малятам та односельчанам-учасникам АТО. Багато позитивних емоцій подарувала лотерея для дітей та для дорослих, святковий салют. А потім усі разом смакували кулішем, пиріжками, варениками, танцювали під «живу музику».

У Попельнастому теж, традиційно, влаштували землякам прекрасне свято – з піснями, танцями, відзнаками, подарунками, яскравими вишиванками, гарними танцювальними костюмами.  На лялькову виставу зібрався повен зал – сподобалося і дітворі, й дорослим. А ще на святі можна було взяти участь у майстер-класах, зокрема, спробувати себе у гончарстві. Дітлахи розважалися на батутах, їздили на машинках, а дорослі спілкувалися і смакували наїдками за святковими столами.

Фото із Фейсбук: Людмила Якимчук, Олександрівський СБК, Попельнасте – серце громади.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення