Інформаційний портал

Олександрійщини

На Олександрійщині зібрали 190 тисяч тонн ранніх зернових

Днями на Олександрійщині завершили збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Про це журналісту ALEXTIME повідомив керівник районного управління агропромислового розвитку Олександр Ткаченко.

Він же зазначив, що станом на 6 серпня сільгоспвиробники краю зібрали 190 тис. тонн зернових на площі у понад 41 тис. гектарів. «Маємо непогану врожайність – середньорайонний показник складає 44 цнт з гектара. Пшениці зібрано 160 тис. т (середня врожайність – 47,5 цнт/га), озимого ячменю 11 тис. т (врожайність- 41,5 цнт/га), ярого ячменю – 13,5 тис. т (врожайність – 32,5 цнт/га). Також сільгоспвиробниками намолочено 8 тис. т гороху (врожайністю – 23,5 цнт/га). Зібрано і невелику кількість ярої пшениці – а саме  500 т (врожайність 40цнт/га), 10 тис. т озимого ріпаку (врожайність 20,5 цнт/га)» – зазначив Олександр Ткаченко.

Серед господарств, які здолали рубіж по врожайності у 60 цнт/га., ТОВ «Колос», ТОВ «УкрАгроКом», ПАТ «Шарівське», ТОВ «Новоселівка-Агро», ТОВ «ТехАгроПром», ТОВ «Джерело-2» та ТОВ «Агродар-ЛТД». Інші сільгоспвиробники району мають більш строкаті показники врожайності, бо на це вплинули  різні об’єктивні та суб’єктивні фактори.

На фоні ж області Олександрійський район займає одне із перших місць. Його внесок в обласний коровай склав 10%.

«Можливо після збирання кукурузди нам вдасться  здолати запланований рубіж у 300 тис. тонн збіжжя, – зазначає Олександр Ткаченко. –  Але підсумувати остаточно зможемо тільки у вересні, коли і розпочнеться збір пізніх зернових та технічних культур. До того ж, у найближчих  планах – розпочати посів озимого ріпаку під врожай 2020-го. Є сподівання, що за 10 днів вже зможемо це зробити. Прогнозовані обсяги мають бути не гірші, ніж минулорічні».

 

1
Залишити коментар

avatar
1 Гілки коментарів
0 Гілки відповідей
0 Стежать
 
Найбільш вражаючі коментарі
Гілка найгарячіших коментарів
1 Автори коментарів
master Автори нових коментарів
  Підписатися  
найновішими найдавнішими найпопулярнішими
Повідомлення