Інформаційний портал

Олександрійщини

На Покровському ярмарку цьогоріч гостей зустрічатиме Мартин Боруля

З 25 по 28 вересня 2019 року у м.Кропивницькому відбудеться VII Міжнародна Агропромислова виставка «АгроЕкспо-2019». Найбільша в Україні спеціалізована виставка має 125 тис. м2 загальної площі, а також полігон площею 16 гектарів для тестування і демонстрації в роботі сільськогосподарських машин, зазначають організатори заходу, повідомляє ALEXTIME.

Організатори заходу мають на меті надати можливість компаніям – виробникам продукції для сільського господарства повною мірою представити свою продукцію споживачам з усіх регіонів України. Цьогоріч у програмі заплановані експозиції  вітчизняних та зарубіжних брендів у павільйоні і на відкритих майданчиках; демонстраційні покази техніки в роботі, експозиція племінних тварин та птиці; виставка автомобілів AutoLand і традиційний “Покровський ярмарок”.

Родзинкою цьогорічного «Покровського ярмарку» стане оригінальна зустріч відвідувачів персонажем комедії Івана Тобілевича Мартином Борулею. Він стане своєрідним символом заходу. Як зазначають організатори виставки, з самого початку планувалося, що ярмарок презентуватиме особливості культури, прикладного мистецтва, звичаїв Центральної України. Таким символом цьогоріч обрали відомого багатьом героя комедії. До того ж,  історія Мартина Борулі заснована на реальній історії родини драматурга, члени якої є носіями неповторної самобутності, яку вони й хочуть презентувати, пояснюють організатори.

Додамо, що минулоріч виставку офіційно відвідали понад 35 тисяч гостей. Число учасників виставки склало 592 компанії. І захід потрапив до ТОП-10 найбільших виставок Європи.

Фото: Кіровоградська ТПП

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення