Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрійський район: вручено три автомобіля для сільської медицини

 Сьогодні, 30 серпня, представники двох об’єднаних територіальних громад Олександрійського району: Новопразької та Попельнастівської, а також Улянівської сільської ради отримали у постійне користування на свої території новенькі «Рено Дастери».

Подія відбулася перед центральним входом до Олександрійської районної державної адміністрації, де, власне, й вишикувалися нові автомобілі. З нагоди урочистого вручення транспортних засобів, які придбано для лікарських амбулаторій, зібралося чимало гостей. Серед яких медичні працівники, посадовці, сільські голови.

В урочистій атмосфері перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль вручив Новопразькому сільському голові Богдану Курупу, Попельнастівському сільському голові Олегу Волянському та Улянівському сільському голові Вадиму Соломці документи та ключі від нових автомобілів, які ж одразу відправилися до Новопразької, Попельнастівської та Улянівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Вартість одного  «Рено Дастер» складає близько 500 тис. грн, а придбано їх було завдяки субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, а також коштам громад. Головне призначення нових автомобілів полягає у тому, щоб якомога швидше доставити по сільських дорогах лікаря до пацієнта. Адже часто саме від вчасно наданої медичної допомоги залежить подальше життя і здоров’я людей.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення