Інформаційний портал

Олександрійщини

Три службових автомобілі отримали амбулаторії Олександрійського району

Сьогодні, 21 серпня, з Кропивницького до трьох сільських амбулаторій Олександрійщини прибули автомобілі Renault Duster. Як уже повідомлялося, нові автомобілі для лікарських амбулаторій закуплені за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Вартість кожного авто 500 тисяч гривень, повідомляє сайт ОДА.
Загалом, шість таких авто отримали амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги Знам’янського району, п’ять – Голованівського, по три – Олександрійського та Кропивницького районів, по два Новгородківського та Світловодського, по одному Благовіщенського, Новомиргородського, Новоукраїнського та Петрівського районів. Тривають процедури закупівлі ще двох таких автомобілів, які надійдуть до ЦПМСД Маловисківського району та міста Олександрії.
Як повідомив, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, за два роки дії в області державної програми “Доступна медицина” придбано 47 нових автомобілів для сільських амбулаторій і ще 2 перебувають у процесі закупівлі. Таким чином, сьогодні заклади первинки Знам’янського, Новгородківського та Голованівського районів уже стовідсотково забезпечені транспортом.

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення