Інформаційний портал

Олександрійщини

У Новопразькій дитячій музичній школі ремонтують залу: «DOBRE» допоможе

У закладі позашкільної освіти Нової Праги триває поточний ремонт актової зали. У ній завжди проходили дитячі концерти, тренінги, робочі зустрічі, засідання постійних комісій та сесій, семінари та інші громадські заходи. Але старий дизайн, незручні стільці створювали дискомфорт присутнім. Тому у громаді вирішили модернізувати актову залу, інформує ALEXTIME.

“ Об’єднана територіальна громада подала заявку на отримання внеску у натуральній формі для виконання проекту «Багатофункціональна зала» в рамках програми (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність) від Міжнародної організації Глобал Комьюнітіз (Global Communities). Даний проект дав нашій громаді можливість залучити інвестиційні кошти для благоустрою чудової актової зали. Фінансування проекту відбувається у такому співвідношенні: внесок громади (ремонт приміщення) – 45,26% (269 986,18  грн.), внесок програми «DOBRE» (забезпечення матеріально –технічним обладнанням) – 54,74% (326 489 грн.). Загальна вартість проекту (100%) – 596 475 грн.” – повідомляють у Новопразькій громаді.

Матеріально-технічне обладнання, яке надає програма «DOBRE», включає придбання комп’ютерної техніки, проектора, акустичної системи та мікрофонів, моторизованого екрану та електронної указки, трибуни, стільців та столів.

Фото Новопразької громади

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення