Інформаційний портал

Олександрійщини

Ветеринари району обслуговують 75 сіл і 15 тис. дворів

Водночас майже 80% практикуючих ветеринарів на Олександрійщині – жінки. Такі цифри озвучив на підсумковій нараді в Олександрійському районному управлінні Держпродспоживслужби його керівник Станіслав Лум’яник. Захід відбувся учора, 8 серпня, у рамках відзначення професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини.
Виступаючи перед присутніми, Станіслав Васильович зазначив, що цей рік видався для району досить стабільним. Не було виявлено жодного випадку захворювання тварин на туберкульоз, лейкоз чи сказ. Територія є відносно благополучною щодо африканської та класичної чуми свиней, та сибірки.
Лум`яник також наголосив, що понад 60% всіх збудників хвороб у людей приходять від тварин. Тому робота фахівців ветеринарної служби у певних ситуаціях може бути дуже й дуже небезпечною. За статистикою, більш ніж половина усіх ветеринарів отримають серйозні травми при лікуванні тварин і тим не менше, не полишають свого фаху.
Тому, враховуючи вагомий внесок багатьох працівників у ветеринарну галузь району, кращі лікарі та фельдшери отримали з нагоди свята грамоти, подяки й квіти.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення