Інформаційний портал

Олександрійщини

30 мільйонів виділять на придбання житла дітям-сиротам на Кіровоградщині

В області провели засідання комісії щодо розподілу у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У 2017-2018 роках на будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, з державного бюджету області було передбачено кошти у сумі 29 млн.грн. За рахунок цих коштів було придбано: 87 об’єктів (7 приміщень для дитячих будинків сімейного типу, соціальне житло для 11 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та 69 квартир/будинків для дітей-сиріт, осіб з їх числа, які перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов на праві власності).

Нині в області відповідно до рішень місцевих комісій на квартирному обліку щодо забезпечення житлом перебуває 1326 дітей сиріт. Цьогоріч області передбачено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на ці цілі в сумі 30,0 млн. грн., що складає 7% від потреби.

У ході засідання прийнято рішення схвалити пропозиції територій щодо спрямування коштів субвенції на виплату грошової компенсації дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа для придбання житла та пропорційний розподіл коштів субвенції між містами обласного значення, районами та об’єднаними територіальними громадами.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення