Інформаційний портал

Олександрійщини

Аграрії Олександрійщини збирають врожай технічних культур

 В Олександрійському районі комплекс осінньо-польових робіт розпочався із посіву озимого ріпаку. Станом на 2 вересня цієї культури посіяно 30 % від прогнозованих площ посіву. Призупинити посів цієї технічної культури сільгоспвиробники району змушені були через відсутність у ґрунті вологи. Таку інформацію повідомив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Ткаченко. Інформує сайт ALEXTIME із посиланням на сайт Олександрійської РДА.

Хлібороби Олександрійщини включилися до збирання пізніх культур: соняшника, сої, кукурудзи. Наразі соняшника зібрано 13 % від прогнозованих площ до збирання, а його врожайність склала 23,7 % ц/га. Сої зібрано 5 % від прогнозованих площ до збирання, урожайність якої складає 15,2 ц/га. Кукурудзи зібрано 2 % від прогнозованих площ до збирання, урожайність — 45,6 ц/га.

З настанням сприятливих погодно-кліматичних умов хлібороби району розпочнуть збирання солодких коренеплодів-цукрових буряків.

За словами Олександра Ткаченка, в цілому Олександрійський район готовий до посіву озимих зернових культур під урожай 2020 року. Головне, щоб погода усіляко сприяла цьому.

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення