Інформаційний портал

Олександрійщини

Березівські активісти взялися за відновлення клубу

Днями у селі Березівка місцеві активістки взялися за часткове відновлення сільського клубу. Кошти на його косметичний ремонт отримали з бюджету об’єднаної громади. Про це кореспонденту ALEXTIME розповіла Дарія Ратушняк, завідуюча Протопопівського Центру культури і дозвілля, у складі якого і Березівський клуб. 

«14 вересня у Березівці – День села і до святкування маємо все завершити, – говорить вона. – Своїми силами здійснюємо косметичний ремонт фоє і можливо згодом облаштуємо кімнату для гурткової роботи. Капітального ж ремонту у закладі не було з 1991-го, а зведений від у 60-х роках минулого сторіччя. За ті роки здійснювалася часткова заміна вікон та дверей, та незначні ремонти. Тому щоб привести приміщення до більш-менш якісного ладу, треба мати півмільйона гривень, а таких у селищному бюджеті немає. Тому вирішили зробити хоча б мінімальні косметичні ремонти. Їх зараз виконують активістки сільського клубу на чолі з Тетяною Ковальовою».

Додамо, що Березівський БК загалом розрахований на п’ятсот осіб. З моменту створення об’єднаної Приютівської громади, підпорядкований Протопопівському центру культури і дозвілля. Багато років при ньому діє вокальний гурт «Березівчанка» та дитячі театральні, співочі і танцювальні гуртки. Також тут працює два любительських об’єднання – «Ракетка» з гри у настільний теніс та  тренажерний зал «Здоров’я».

Зі слів Дарії Ратушняк, активістки клубу розраховують, що до Дня села встигнуть не лише його облагородити, а й максимально організують там цікаву конкурсно-розважальну програму, з урочистостями, концертом, частуванням і дискотекою. 

Фото із сторінки ФБ Даші Ратушняк.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення