Інформаційний портал

Олександрійщини

Фінансування дорожньої галузі Кіровоградщини зросло в кілька разів

За інформацією начальника САД у Кіровоградській області Вадима Коюденка, протягом останніх трьох років спостерігається позитивна динаміка фінансування на будівництво та ремонт доріг у Кіровоградській області. Завдяки лінійному (маршрутному) принципу ремонту та системному надходженню коштів на Кіровоградщині вдалося повністю відремонтувати дорогу на Дніпро М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине протяжністю 65,5 кілометрів. Витрати на ремонт склали 582,5 мільйонів гривень. Також минулого року вдалося виконати поточний середній ремонт майже 9 кілометрів у напрямку Полтави (дорога М-22 Полтава-Олександрія) та розпочати ремонт багатостраждальної «Миколаївської» траси. Цьогоріч вже виконали більше 75% запланованих робіт на дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв.

Фінансування ремонту доріг державного значення з державного бюджету цього року склало 917,1 млн грн.. З них 73 мільйони – додаткові надходження на ремонт дороги М-22. Для порівняння, у 2015 році фінансування дорожньої галузі Кіровоградської області склало 93, 7 млн грн., у 2016-му – 310 мільйонів,2017-го надійшло 628,2 млн грн., а у 2017 році – 767,7 мільйони гривень.

Загалом у цьогорічному будівельному сезоні на Кіровоградщині ремонт та реконструкція проводиться на 8 об’єктах. Ремонт дороги на Миколаїв проходить у рамках окремої бюджетної програми, вартістю в 500 мільйонів гривень для Кіровоградської області.

У планах  на наступний будівельний сезон – продовження ремонтів на всіх розпочатих напрямках – на Полтаву та на Умань, а також на розгляд Уряду та Укравтодору будуть подані ряд проектів щодо ремонту державних доріг територіального значення, повідомляють у прес-службі САД у Кіровоградській області.

Фото умовне

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення