Інформаційний портал

Олександрійщини

ФК «Олександрія» переміг «Ворсклу»

Футбольний матч відбувся 31 серпня у Полтаві на стадіоні «Ворскла».

З перших хвилин олександрійці позначили своє бажання грати першим номером і запропонували досить високу швидкість. І на 23 хвилині зусилля олександрійців увінчалися успіхом. Після подачі кутового Олександр Ткаченко відбиває удар Максима Третьякова, але першим на добиванні опиняється Дмитро Шастал, який і відкриває рахунок у матчі – 0:1!

І надалі олександрійці продовжували тотально пресингувати, проводити атаки, а в господарів поля нічого не виходило. Лише на 37 хвилині «Ворскла» мала більш-менш серйозний момент.

Перевага нашої команди у першому таймі була незаперечною, але збільшити рахунок, попри наявність моментів, так і не вдалося.

Другий тайм теж був сповнений яскравими моментами, спостерігалося потужне протистояння обох команд, де на атаку суперника опонент відповідав контратакою. Практично на останніх секундах полтавці мало не зрівняли рахунок у грі. Але «Олександрії» поталанило і три очки нашої команди додалися в залік Чемпіонату України, повідомляють на офіційному сайті клубу.