Інформаційний портал

Олександрійщини

ФК «Олександрія» програв у Німеччині, але зіграли достойно…

Матч першого туру групового етапу Ліги Європи «Вольфсбург» – «Олександрія», що відбувся вчора, завершився програшем наших земляків: 3:1, повідомляє ALEXTIME з посиланням на сайт ФК.

У післяматчевому коментарі головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран прокоментував:

– Головне, що ми дійсно показали непогану гру, як для новачка Ліги Європи. Хлопці вийшли без мандражу, це було помітно, й поєдинок почали непогано. Я не можу сказати, що «Вольфсбург» нас повністю переграв. Так, майстерність гравців «Вольфсбурга» дійсно на високому рівні, й перші м’ячі трішки надломили хлопців. Але в другому таймі ми побачили, що ми спроможні грати краще, ніж у першому. Хоча, й перший тайм теж був непоганий по реалізації гри. Забивши м’яч, звичайно, була якась надія, що ми можемо забити другий, але дуже швидко пропустили третій м’яч. Та все одно, я задоволений грою наших футболістів. Вони дійсно показали непогану, змістовну гру. Але майстерність і досвід команди суперника вищі.

Старт поєдинку здивував німецького опонента — українська команда не виглядала хлопчиком для биття і сміливо пішла вперед. Правда до 18-й хвилині запал гостей був зломлений. Красива атака Вольфсбурга завершилася дальнім ударом Арнольда, Паньків зобов’язаний був парирувати, але м’яч від його рук зрадницьки залетів у сітку – 1:0, повідомляє сайт Футбол1 Футбол2.

Не встигли підопічні Шарана підняти голови, як отримали другого ляпаса. Мехмеді здорово зловив м’яч на ногу і в дотик спрямував його в ворота Олександрії. Траєкторія польоту м’яча надала ефектності голу – 2:0.

Варто віддати належне нашим хлопцям. Вони не попливли й зуміли довести перший тайм до завершення, при цьому не отримавши третій.

Другий тайм почався з боротьби. Команди багато часу проводили в центрі поля, а небезпечні моменти виникали вкрай рідко. Правда на 66-й хвилині гра пожвавилася, а винуватцями шуму фанатів на Фольксваген Арені стали наші хлопці. Банада в падінні замкнув передачу Гречишкіна зі штрафного, ставши автором першого гола Олександрії в Лізі Європи – 2:1.

Радість українських уболівальників протрималася недовго. Не встигла секундна стрілка зробити повний оборот, як німці знову вели у два м’ячі. Брекало з метра на ближній стійці замкнув передачу партнера з правого флангу – 3:1.

Українська команда зазнає невдачі в стартовому матчі Ліги Європи. Однак смілива гра проти німецького колективу залишає надію на позитивний результат в наступних матчах. У другому турі олександрійці на Львів-Арені приймуть Гент.