Інформаційний портал

Олександрійщини

На “гарячій лінії” – про пенсійне забезпечення і не тільки

Багатьох людей цікавлять питання, пов’язані із пенсійним забезпеченням. Проте, не завжди вони знають, де шукати на них вичерпні відповіді. У вересні жителі Олександрійського району матимуть чудову нагоду особисто поставити всі питання спеціалістам Пенсійного фонду та отримати на них кваліфіковану відповідь фахівців. Зробити це вони зможуть під час спілкування із представниками Пенсійного фонду, які консультуватимуть жителів Олександрійщини  на “гарячій” телефонній лінії. Про це інформує ALEXTIME із посиланням на сайт Олександрійської РДА.

У головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня з 8.00 до 17.00 години працює пряма телефонна «гаряча лінія». Звертатись за телефоном: (0522) 33-04-41. Щочетверга з 13.00 до 14.00 на телефонні дзвінки відповідають:

5 вересня 2019 року – заступник начальника головного управління  Юрій Миколайович ШАРПІНСЬКИЙ,

12 вересня 2019 року – заступник начальника управління – начальник відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян управління обслуговування громадян Лариса Леонідівна ПРОХОРЕНКО,

19 вересня 2019 року – заступник начальника управління – начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління застосування пенсійного забезпечення  Наталія Миколаївна БОДЮЛ,

26 вересня 2019 року – заступник начальника управління – начальник відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління Ольга Олександрівна Блошенко.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення