Інформаційний портал

Олександрійщини

Не всі олександрійські підприємці сплачують податки

Усім власникам бізнесу в Олександрії, аби увійти у правове поле, був наданий термін до кінця 2018 року. Тож із травня розпочалося планове обстеження суб’єктів господарювання щодо дотримання ними чинного законодавства, зазначають у міській раді, повідомляє ALEXTIME.

Встановлено, що частина підприємців працює прозоро і сплачує податки. Зокрема, за результатами обстеження Покровського ринку і ТЦ «Гірник» усі документи на оренду приміщень відповідають законодавству і зауважень до роботи підприємців немає.

Проте є такі, хто намагається обходити закони і не платити податки належним чином. Це стосується об’єктів торгівлі по вул. Ярмарковій №44. Шість співвласників будівлі не оформили документи на право користування земельними ділянками. Внаслідок цього міський бюджет недоотримав 168 тис.грн. Відповідну претензію направлено підприємцям для добровільної сплати збитків. В іншому випадку буде застосована процедура судових розглядів.

У результаті заходів з легалізації підприємницької діяльності лише за перше півріччя цього року до бюджету міста вдалося залучити більше 2 млн грн. Також значно зросли надходження по сплаті за землю: якщо у 2010 році вони складали 5,7 млн грн, то цього року очікується близько 25 млн грн.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення