Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрійським підприємцям пропонують не приховувати доходи, або платити більший відсоток за оренду землі

На пленарному засіданні Олександрійської міської ради товариству «Катеринославські меблеві майстерні», яке постійно інвестує у розвиток міста, депутати зменшили розмір відсотку пайової участі від введення в експлуатацію нового виробництва і створення додаткових робочих місць. А от, коли дійшли до розгляду питання про зміну ставок оренди земельних ділянок Проквас Г.І. та Цуркан А.М. (колишня швейна фабрика), то думки депутатів розійшлися, повідомляє ALEXTIME з посиланням на сайт міської ради.

Справа в тому, що попередньо ставка орендної плати за землю надавалася під виробництво і становила 3%. Робоча група після обстеження сплати податків та фактичної діяльності підприємців виявила ряд невідповідностей у підприємців міста. До таких потрапила і швейна фабрика, на першому поверху якої здійснюється торгівля. Тому на розгляд депутатів було внесено проект про зміну орендних ставок у бік збільшення.

Враховуючи, що думки присутніх розділилися, було запропоновано відкласти розгляд даного питання до наступної сесії міської ради, а підприємцю усунути усі недоліки та увійти в правове поле.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення