Інформаційний портал

Олександрійщини

Перший дзвоник у Цукрозаводському НВК зустріли святковим квестом

Оскільки початок нового навчального року цьогоріч припав на вихідний день, то за рішеннями педагогічних колективів освітніх закладів свято першого дзвоника у всіх школах району було перенесене на понеділок – 2 вересня.  Урочиста лінійка за новим, самостійно обраним форматом, відбулася і в Цукрозаводському НВК. Там побував і журналіст ALEXTIME  і на власні очі бачив, як пройшло шкільне святкування.

Перший раз у перший клас сюди прийшло двадцять дітлахів. Їх вітали, як вчителі, батьки, так і гості свята – місцеві жителі. Було велелюдно та гамірно. І погожа днина цьому сприяла. День знань, що  відбувся у новому форматі, тривав годину і був пронизаний кращими ідеями Нової української школи. Як і минулоріч, тут обійшлися без традиційної шкільної «лінійки», натомість на всіх гостей та учнів чекав святковий квест і короткий флешмоб. А також танцювальні та вокальні номери від першачків, молодшої і середньої шкільної ланки. Директорка закладу Тетяна Лещенко зазначила, що в НВК створені всі необхідні умови для якісного і змістовного навчання школярів, починаючи від першого і до одинадцятого класу. У життя поступово втілюються всі вимоги НУШ, на базі закладу активно розвивають і позашкільну освіту. Створені сучасні умови для комфортного навчання, є підтримка селищної ради і спонсорів та батьківського комітету, а тому в цілому щорічно учні Цукрозаводського НВК демонструють значні успіхи з багатьох предметів. І стають абітурієнтами багатьох провідних  українських та закордонних вишів, прославляючи свій заклад.

По завершенню святкування всі охочі мали змогу зробити собі на згадку гарні світлини. З цією метою поблизу НВК було встановлено спеціальну фотозону.  

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення