Інформаційний портал

Олександрійщини

Повірку лічильників жителі приватного сектору оплачуватимуть щоквартально

Жителі приватного сектору – споживачі ОКВП «Дніпро – Кіровоград», в яких встановлені водоміри, – оплачуватимуть повірку лічильників невеликими сумами щоквартально (кожні три місяці) замість оплати за повірку одноразово раз на 4 роки. При цьому розмір цих внесків не буде перевищувати вартість самої повірки. Це зробить повірку лічильників зручнішою, до того ж відтепер внески за повірку можуть відшкодовуватися за рахунок державної субсидії, інформують в ОКВП «Дніпро-Кіровоград», повідомляє ALEXTIME.

Вартість повірки виключили з тарифу та зробили окремою послугою. Очікується, що розмір внесків становитиме близько 22 гривень. Ці кошти потрібно буде сплачувати абонентам приватного сектору із встановленими водолічильниками один раз в квартал. Після сплати внесків та коли підходить строк повірки споживачу вручається повідомлення, працівники водоканалу приходять і обслуговують прилад – проводиться демонтаж, повірка, монтаж.

Як тільки виконком приймає відповідне рішення, водоканал подає його до соцзабезів і люди зможуть, крім субсидії на водопостачання та водовідведення, отримати ще й пільгу на послугу повірки лічильника.

Паралельно виконкоми розглядають і затвердження внесків за заміну лічильника.

Наприклад, якщо прилад зламався, почав неправильно обліковувати, зупинився чи пошкодився після перепаду температур тощо, то його заміна передбачається силами водоканалу за рахунок внесків. На даний момент така плата становитиме близько 47 гривень, але сплачувати їх потрібно лише після проведення заміни приладу обліку водоканалом та після відповідної заяви абонента на зразок: «Прошу замінити мені прилад обліку за рахунок внесків, сплату яких гарантую». Працівники водоканалу приїдуть, замінять лічильник і наступні 5 років після заміни споживач сплачуватиме за внески щоквартально.

Звичайно, споживач може замінити лічильник й самотужки.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення