Інформаційний портал

Олександрійщини

Тариф на воду може зрости майже на 15 відсотків

Вартість послуг з водопостачання та водовідведення може зрости найближчим часом для всіх водоканалів України. У тому числі й для підприємства “Дніпро — Кіровоград”, що надає вказані послуги споживачам зі Світловодська, Олександрії, Знам’янки, Кропивницького та селища Смоліне, повідомляє ALEXTIME з посиланням на  ОКВП «Дніпро – Кіровоград».

Це — наслідок здорожчання електроенергії на новому енергоринку, що повноцінно запрацював в Україні з 1 липня. Для водоканалів її вартість вже у серпні зросте на 25-30 відсотків. Це автоматично призведе до збитковості діючого тарифу. Відповідно, водоканалам потрібно буде робити розрахунки і коригувати тариф у бік збільшення, або ж переходити на погодинні графіки роботи. Але це і незручність для абонентів, і збільшення аварійності на водопровідних мережах. “Дніпро — Кіровоград”, як комунальне підприємство, вже до кінця серпня подасть розрахунки нового тарифу до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Здорожчання електричної енергії — це ситуація, на яку не може вплинути жоден працівник чи керівник водопровідно-каналізаційного господарства, наголошує генеральний директор підприємства Роман Ілик. Регулятор встановив додаткову вартість тарифу на передачу електроенергії — відповідно, він розуміє, що внаслідок цього доведеться підвищувати тариф на водопостачання та водовідведення. Коли саме буде прийнято це рішення — поки невідомо.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення