Інформаційний портал

Олександрійщини

Триває ремонт дороги в напрямку Полтава-Олександрія 

Відрізок автошляху протяжністю 5 км ремонтують в напрямку від Олександрії до Полтави. Ремонт дороги М-22 Полтава-Олександрія був розпочатий ще у 2018 році (тоді відремонтували та здали в експлуатацію майже 9 км якісної дороги), але через обмежене фінансування роботи було призупинено. Про це повідомляє сайт Кіровоградської ОДА. 

Наразі на відрізку автошляху довжиною у п’ять кілометрів вже виконано на трьох кілометрах весь комплекс запланованих робіт – укріплено конструктивні шари дорожнього одягу, влаштовано дренажну систему, сплановано узбіччя, покладено нижній шар асфальтобетону. На залишкових двох кілометрах дорожники завершують стелити вирівнюючий шар і невдовзі почнуть влаштування  верхнього шару ЩМА, нанесення дорожньої розмітки і встановлення дорожніх знаків. 

Відремонтований відрізок дороги планують здати до кінця вересня.  Фінансування на ремонт доріг відбувається із державного бюджету, а хід робіт контролюють інженерно-технічні працівники та співробітники лабораторії служби, а також спеціалісти ДП «Дорожній контроль якості». Нагадаємо, підрядник дає 5 років гарантії на виконані роботи.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення