Інформаційний портал

Олександрійщини

У Кропивницькому до Дня міста відкрили новозбудовану арку

Під звуки духового оркестру в присутності посадовців та жителів міста сьогодні, 20 вересня, напередодні відзначення річниці заснування Кропивницького, у обласному центрі по вулиці Ельворті відкрили новозбудовану арку. Роботи по її будівництву розпочалися ще навесні, а обійшлася вона загалом у 66 млн. грн. Про подію інформує ALEXTIME із посиланням на сайт Точка доступу.

-Це надзвичайно важливий та потpібний об’єкт на мапі Кpопивницького, на якій був сконцентpований потужний будівельний потенціал. Сьогодні аpка вже готова до експлуатації. Нам вдалося за поpівняно коpоткий пpоміжок часу збудувати такий складний та важливий інфpастpуктуpний об’єкт, – зазначив під час відкриття шляхопроводу Кропивницький міський Андpій Pайкович.

Першопрохідцями в новозбудованій та офіційно відкритій арці стали тролейбуси. Цього дня відзнаки міської ради “За заслуги” за сумлінне виконання своїх обов’язків отримали заступник міського голови Олександр Мосін, керівник підрядного підприємства “Кронос” Андрій Жила та будівельники, які брали участь у будівництві арки.

Фото: Олександра Козловського

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення