Інформаційний портал

Олександрійщини

В Олександрійському районі середньомісячна заробітна плата складає понад 8 тисяч гривень

В Олександрійському районі за останні п’ять років та перший квартал цього року простежується стабільна динаміка росту середньомісячної заробітної плати штатного працівника. Про це повідомила під час засідання колегії районної державної адміністрації, яке відбулося 30 серпня, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ірина Табачкова. Про це зазначає  ALEXTIME із посиланням на сайт Олександрійської РДА.

 За 7 місяців 2019 року районний показник рівня середньомісячної заробітної плати становить 8101,43 грн, що на 15,0 % більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. 

Згідно із статистичними даними, за перший квартал 2019 року середньомісячна заробітна плата штатного працівника в районі складає 6868 грн.(що становить 91,3 % до середньообласного показника). За словами виступаючої, на відміну від 2018 року зростання рівня середньомісячної заробітної плати відбулося у всіх галузях виробництва.

 А от нижчим за середній по району рівень середньомісячної заробітної плати за січень-липень 2019 року є у галузях: «культура», «виробництво будівельних виробів із пластмаси», «охорона здоров’я», «освіта», «промисловість», «сільське господарство». Таку статистику доповідач пояснила неповною зайнятістю працівників, плинністю кадрів та сезонністю робіт. Вищим же за середній по району рівень середньомісячної заробітної плати є у галузях «торгівля», «державне управління», «транспорт». Проте, у галузі «сільське господарство», де зайнято 74,0 % штатних працівників, рівень заробітної плати дещо нижчий за районний показник.

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення