Інформаційний портал

Олександрійщини

За невиплачені аліменти поплатився автівкою

У безвідповідального батька з Кропивницького відібрали автівку марки ВАЗ. Це єдине майно, яке знаходилось у його власності. У результаті транспортний засіб реалізували на аукціоні, а виручені кошти спрямували на часткове погашення боргу з аліментів перед його донькою, повідомляють у головному територіальному управлінні юстиції Кіровоградщини.

Загалом чоловік заборгував понад 85 тис. грн. Щоб змусити його згадати про власну дитину, державні виконавці описали автівку, яку згодом виставили на торги. У результаті арештоване майно придбали, а кошти передали в рахунок ліквідації заборгованості. Та як зазначають в управлінні,  якщо в боржників немає майна чи офіційного доходу, на них чекають примусові роботи.

Так, з початку року завдяки ініціативі #ЧужихДітейНеБуває на Кіровоградщині свої законні аліменти отримали більше 20 тисяч дітей, а державні виконавці стягнули понад 130 млн. грн аліментів. Такого результату вдалося досягти за вісім місяців 2019 року. Якщо порівнювати з попередніми, за весь 2018 рік діти з області отримали 126 млн. грн, а за 2017 рік – 65 млн. грн.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення