Інформаційний портал

Олександрійщини

Бойовою нічиєю закінчився футбольний матч між «Олександрією» і «Сент-Етьєн»

Господарі активно розпочали матч, і вже на 1-й хвилині Дубра змушений був виносити м’яч подалі після небезпечного прострілу з правого флангу. А на 6-й хвилині пролилася перша кров – Мірошніченко отримав в обличчя від Дебюші. Подача зі штрафного завершилася неточним ударом Сітала, повідомляє ALEXTIME з посиланням на сайт Футбол 24..

На 8-й хвилині Сент-Етьєн відкрив рахунок. Після довгої передачі з глибини Амума класно зупинив м’яч та віддав на Габріеля Сілву. Той відмінним ударом в дальній кут воріт Паньківа забив перший гол у поєдинку.

Втім, Олександрія дуже швидко відігралася – не без допомоги суперника. Третьяков прорвався лівим флангом та віддав на Сітала. Той не встиг до м’яча, але допоміг все той же Габріель Сілва, який вразив власні ворота!

Після такого блискавичного початку гра прогнозовано заспокоїлася – Олександрія намагалася контролювати м’яч у центрі поля, намагаючись знизити темп поєдинку. Було помітно, що після прикрого автоголу гравці Сент-Етьєна дещо знітилися. Олександрійці забрали м’яч під свій контроль, але не поспішали йти в атаку.

А от на 35-й хвилині підопічні Шарана могли вийти вперед. Ковалець невдало віддав на Сітала, але той зумів видряпати м’яч у штрафному французів та повернув на Кирила. Той пробив метрів з 15-ти – просто в голкіпера! Кінець тайму пройшов за певної переваги гостей – швидкий пропущений гол не знітив Олександрію, яка зуміла оговтатися та повернутись у гру. 1:1 – підсумок першого тайму.

Другу половину гри активніше розпочали французи, але перший момент виник в гостей – Сітало після подачі зі штрафного пробив відверто неточно. Господарі суттєво додали у швидкості, проте до небезпечних моментів це спочатку не призводило..

Сент-Етьєн продовжував атакувати. Шикарно зіграв капітан Олександрії в окремому епізоді. Той же Абі просив пенальті після падіння в штрафному майданчику, але арбітр розібрався в епізоді, не покаравши гостей. Небезпечно було поблизу воріт Паньківа після чергової подачі кутового – Пашаєв у стрибку заблокував потужний удар. На 90-й хвилині шикарний шанс був в Амуми. Вже у компенсований час Паньків здійснив класний сейв після дального удару. Вистояли!

В підсумку 1:1 – Олександрія, як і Сент-Етьєн, здобуває друге очко в Лізі Європи. Вольфсбург та Гент набрали по 5 балів.